יום חמישי, 26 ביוני 2014

מהמייל: הטרור מבית חזו”א 5 עולה מדרגה

לאחר שרוב הזמן אנשי חזו”א 5 מסתפקים בטרור של הפחדות איומים והטרדות, עכשיו זה עולה מדרגה והיום נוקבו הגלגלים של רכבו של ראש ישיבת משכן שלמה הרב אברהם פרודיגר, כמו”כ רוסס גרפיטי חמור על מרן הגר”ש אוירבעך.

המאבק מחמיר נוקבו צמיגים, גדולי ומאורי הגור שליט''א

זה קורה בעקבות זה שהרב פרודיגר לא נכנע לטרור שפרויליך הפעיל עליו בתקופה האחרונה, כנגד ישיבתו שלטענתו לא הולכת בדרכיו, ולכן החליטו פרויליך ואנשיו לעבור מהטרדות ואייומים לדברים בפועל.

אומנם אנשי חזו”א 5 היו חיביים להגיב ומיד לאחר שהתפרסם הסיפור הוציאו הודעה במיליים ובכל הפורומים (ששם הם שולטים ללא מיצרים ב”ה) נגד תלמידיו של מרן הגר”ש שכביכול כל מטרתם להראות כאילו הם נרדפים, וכל הסיפור לא היה ולא נברא למרות שהסיפור כבר בטיפול המשטרה.

מה שמעניין הוא שדווקא האנשים האלה אשר כל סיפור הכי קטן מדווחים עליו בכזאת דרמטיות, כמו שקרה עם התקיפה של המשוגע בבית הרב שטיינמן ביום שלאחר הבחירות, וכמו שאמר אז המסית לרצח- שיניין בכולל פונביז’ “לולא היה לו כובע היה הורגו” (ובכך ניסו להעביר את הכותרות מזה שעץ קיבלו הרבה קולות בארץ) למרות שהיה מדובר על דחיפה קטנה.

וכמו”כ ניסו אז בכל הכח לשייך את זה חלילה לתלמידיו של מרן הגר”ש, למרות שהיה מוכח אז מעל כל ספק שהנ”ל בכלל נמנה על אנשי ביתו של הרב שטיינמן והצביע ג’,  עדיין המשיכו לשייך את זה לאנשי מרן הגר”ש, אבל עכשיו שהם עושים פעולות ממשיות כמו הסיפור היום או כמו התקיפה של נתי גרוסמן בזמנו אז מיד זה נהיה כאילו מנסים ליצור כותרות מכלום, ומנסים להכחיש את הסיפור

המטרה של ניקוב הצמיגים היום נועד למטרה לכל המסתפקים האם לשמוע לדוד שפירא ושות’ כמו הרב פרודיגר, שזה לא יהיה רק בהטרדות ואיומים אלא מעשים בפועל.

וכך, כמו כל שיטות המאפייה הם משגרים איום לכל מי שיעז לערער על שליטתם הבלעדית.

ובאם זה לא יפסיק, הם יעברו לפסים אלימים יותר.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה