יום חמישי, 29 במאי 2014

חתונת הזהב: החתן בן 101 והכלה בת 85 !

חתונת הזהב: החתן בן 101, הכלה בת 85
חתונה מאוחרת: בני זוג יוצאי חבר העמים ביקשו להתחתן על אף גילם המבוגר. בבית חב''ד שבקריות נרתמו למשימה, שככל הנראה גם תיכנס לספר השיאים של גינסמנדי גרוזמן | 27/5/2014 17:45

אף פעם לא מאוחר מדי: בשעה טובה ומוצלחת התקיימה השבוע חתונתם של בני זוג מהצפון, החתן בן 101 והכלה בגיל 85, שנישאו בשמחה בבית חב''ד לדוברי רוסית, בסניף שפועל בחיפה ובקריות.


בני הזוג - מתביי זבצ'ינסקי ולאונורה דוברובסקי, ביקשו להתחתן אך לא הצליחו להירשם לנישואין, בשל גילם המבוגר ובעיות ביורוקרטיות שהתעוררו בשל כך. השניים פנו לבית חב''ד דרך קרוב משפחה ולאחר תהליך בירור והוכחת יהדות, עניינם סודר, ובני הזוג נרשמו לנישואין, ונקבע להם טקס חתונה רשמי, כדת משה וישראל.

הרב שאול בורשטיין, מנהל בית חב"ד באזור, טיפל בסידורי החופה של השניים וחיתן אותם. לדבריו, בימים אלה הוא במגעים עם ועדת שיא גינס על מנת להכניס את החופה המיוחדת לרשימת השיאים במהדורה הקרובה.

"ביררנו ושיא כזה עדיין לא נשבר" הוא סיפר ל-nrg. "אנו ממלאים את המסמכים הנדרשים והסיפור הנפלא שהתרחש בעירנו יזכה להכרה". בטקס המרגש נכחו עיתונאים בכלי התקשורת בשפה הרוסית, ואף צוות מיוחד של הערוץ הרוסי בישראל.

מקור: http://www.nrg.co.il/s/artPrint/artPrintNew.php?channel=11&channelName=channel_judaism&ts=14042008120049

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה