יום ראשון, 25 במאי 2014

דברי רה"מ נתניהו הבוקר בפתח ישיבת הממשלה:

רה"מ נתניהו


אנחנו מקדמים בברכה את הגעתו של האפיפיור פרנסיסקוס לארץ ישראל, ארץ הקודש. ביקורו כאן מהווה הזדמנות להציג בפני העולם את ישראל האמיתית, ישראל המתקדמת, המודרנית, הסובלנית, למעשה, המדינה היחידה במזרח התיכון שמבטיחה חופש פולחן מוחלט לבני כל הדתות, שומרת על אתרי התפילה ומבטיחה את הזכויות של כולם - יהודים, מוסלמים, נוצרים, כולם.

אנחנו מעריכים את העמדה הנחרצת של האפיפיור נגד האנטישמיות, במיוחד לאור שנאת היהודים הגואה שאנחנו עדים לה בימים אלו. מעשה הרצח אמש בבריסל הוא תוצאה של הסתה בלתי פוסקת נגד מדינת ישראל על ידי גורמים שונים במזרח התיכון ובאירופה עצמה. יש גורמים באירופה שממהרים לגנות כל בנייה של דירה בירושלים, אבל אינם ממהרים לגנות או מגנים בגינויים רפים רצח של יהודים פה או באירופה עצמה, ואפילו גרוע מזה, גם מברכים איחודים עם גורם טרור כמו החמאס, שקורא להשמדתה של מדינת ישראל. אנחנו יוצאים נגד הצביעות הזו, אנחנו מתריסים בפניה, אנחנו נמשיך לומר את האמת ללא הרף, נמשיך להילחם בטרור ונמשיך גם לבצר ולבנות את מדינתנו.
אנחנו נביא היום בממשלה הצעה לשילוב חרדים בשוק הציבורי, במשק הציבורי. אנחנו עושים זאת, שר הכלכלה ואנוכי, על מנת להגדיל את רווחת הציבור החרדי ועל מנת לשלבו בשוק העבודה הכללי. אני חושב שזה צעד נכון בכיוון הנכון, ויהיו צעדים נוספים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה